Od léta připravujeme v Hearth.net zásadnější změny – připravujeme novou verzi této platformy. Naše vize zůstává stále stejná, chceme ji jen realizovat jednodušším, přehlednějším a funkčnějším způsobem.

Co nás k přípravě nové verze vede? Když jsme Hearth v prosinci spustili, registrovalo se do platformy relativně hodně uživatelů, a to přesto, že jsme šíření příliš nepodněcovali. Je pro nás dobrá zpráva, že myšlenka „dávat se vyplatí“ je blízká tolika lidem – dnes jich je zaregistrovaných téměř osm set.

Bohužel jsme komplikovanou funkčností, nejasnými texty a opatrnou grafikou dost z nich od pravidelného užívání odradili, takže aktivních je zde v současné době zhruba polovina.

Jakým směrem se tedy nová verze Hearth.net ubírá?

Platformu Hearth.net děláme atraktivní pro každodenní používání. Chceme toho dosáhnout pomocí jednodušší registrace – tzn. možností přihlásit se přes facebookový či gmailový účet, dále jednodušší funkčností, integrací mapy, podporou místní spolupráce, svěží grafikou a jasnějšími texty, možností sdílet zkušenosti na sociálních sítích. Také je Hearth.net optimalizován pro prohlížeče mobilních zařízení.

Nyní se zaměříme na funkce pro jednotlivé uživatele a následně i pro komunity.V létě budeme novou verzi testovat a budeme rádi, pokud se zapojíte a budete spolutvůrci nového Hearth.net. Aktuality sledujte na našem facebookovém profilu a zde na www.hearth.net.

 

 

 

 

 

Posted by

Comments are closed.