Těší nás. My jsme Adato. Lidé, co vše vymysleli, založili, pracovali a pracují na naší vizi. Všem patří dík. Těšíme se, až se s vámi potkáme.

Zakladatelé a členové Adato Paradigma

Libor Malý – předseda spolku
Podnikatel, buddhista a zakladatel Hearth.net. Založil a úspěšně rozvíjel servery Jobs.cz a Prace.cz. Dnes se již plně věnuje podpoře spirituálních komunit, rozvoje myšlení ekonomiky daru a podpoře filantropických projektů, které ho oslovují svou pozitivní energií.
V září 2013 Libor zorganizoval první učení Jeho Svatosti Dalajlamy v České republice.

Pavel Šebera – spoluzakladatel
Působil jako provozní a finanční ředitel společnosti LMC. Od roku 2009 společně s Liborem a Jirkou Němcem připravoval koncept dnešního Hearth.net.

Jirka Němec – spoluzakladatel – ukončil své členství k 29. 11. 2016
malíř a včelař

Jiří Bárta – člen
Dlouholetý ředitel Nadace Via. Vystudoval systémové inženýrství a uprostřed devadesátých let strávil dva roky studiem „Public Policy and Management“ na Texas Tech University v Texasu a Carnegie Mellon University v Pittsburghu. Je aktivním členem mnoha domácích a zahraničních asociací jež sdílejí přesvědčení, že filantropie patří k dobrému životu.

Honza Dolínek – člen
V posledních skoro dvaceti letech se účastní rozvoje českých neziskových organizací působících v oblasti pomáhajících profesí, komunitního rozvoje a dobrovolnictví. Stál u zrodu portálu Dobrovolnik.cz a téměř tři roky působil v roli výkonného ředitele Adato Paradigma.

Členové týmu a externí spolupracovníci

Lenka Melicharová (výkonná ředitelka) – lenka.melicharova(zavinac)adato.cz
“Miluji život… s úžasem a pokorou sleduji jeho moudrost a prozřetelnost. S radostí studuji, cestuji, hraji si, objevuji a poznávám vše, s čím život přichází. Jedním z nejúchvatnějších dobrodružství a průzračnou studnici moudrosti shledávám mateřství a vztahy mezi lidmi vůbec. Jsem ze srdce vděčná, že jsem dostala důvěru a mohu být součástí týmu, jež společně se všemi ostatními spolutvůrci – „hearthany“, podporuje a souzní s poselstvím blahodárného projektu HEARTH – prostoru rozkvětu lidské přirozenosti a vzájemnosti. Svět vnímám jako požehnané místo ke tvořivému hraní života samého na život z pohledu lidského.”

Adam Mika (vývoj Hearth.net) – adam.mika(zavinac)adato.cz
“Rozhodl jsem se využít vše ze své dosavadní cesty k budování něčeho velkého, prospěšného a smysluplného. Jsem tu pro vás, aby se vám Hearth.net dobře používal a dělal vám společnost v každodenním životě. Obraťte se na mě s jakýmikoli nápady nebo naopak potížemi.”

Přemek Malý (technologie Hearth.net) – premek.maly(zavinac)adato.cz
Po letech práce pro korporátní společnosti jsem si uvědomil, že mě vůbec neuspokojuje vykonaná práce. Práce, kterou jsem odváděl pomáhala firmám vydělat více peněz, hromadit energii (peníze) místo jejího rozdávání. Nyní cítím, že práce, kterou dělám nakonec pomůže jednotlivým lidem, aby se usmívali a cítili to, proč tu všichni jsme – štěstí.

Pavla Kohoutová (péče o Hearthťany) – pavla.kohoutova(zavinac)adato.cz
Jsem šťastná, že mohu věnovat své dovednosti, talenty a energii projektu s krásným cílem – šíření lidské radosti – protože o to jsem se snažila už od dětství. Napadá vás jak nám s tím můžete pomoci – kde byste Hearth navrhovali představit? Ozvěte se  mi.

Klára Koukolová (manažerka pro mezinárodní rozvoj) – klara.koukolova@adato.cz
“Snažíme se vybudovat perfektně fungující internetovou platformu pro celosvětové použití tak, aby se ekonomika daru stala běžnou součástí života nás všech. Máte zajímavé nápady jak Hearth.net i ekonomiku daru posunout zase o kus dál, nebo se sami chcete do rozvoje zapojit? Budu ráda, když se obrátíte na mé kolegy.”

Juraj Karlík (koordinátor aktivit na Slovensku) – juraj.karlik@adato.cz
Po mnohých projektoch, ktorých som bol súčasťou, som si uvedomil, že nie je až tak dôležité, čo robím, ako PREČO to robím. Byť súčasťou tímu, za ktorým stojí také nádherné PREČO, je pre mňa veľkou cťou. Verím, že napomôžem k šíreniu šťastia a radosti až za hranice súčasných možností.

Máte nápad, pochvalu nebo radu? Nebo snad něco ještě lepšího? Neváhejte, rádi se spojíme.

Kontaktní adresa:
Adato Paradigma, z.s.
Nádražní 740/56
150 00 Praha 5
info(zavinac)adato.cz
IČ: 22761845

Posted by